top of page

08 Oca Cmt

|

Bornova - Coordinat Suits

Trafik Kazalarından Kaynaklanan Bedensel Zararlar

Son Başvuru 7 OCAK ! *Katılım yasal üyelerimiz için ücretsizdir. *Dernek üyeliği bulunmayan hukukçular için katılım ücreti 30 TL'dir. *Kontenjan sınırlıdır. *Etkinlik İzmir'de fiziki olarak gerçekleştirilecektir.

Trafik Kazalarından Kaynaklanan Bedensel Zararlar
Trafik Kazalarından Kaynaklanan Bedensel Zararlar

Saat ve Yer

08 Oca 2022 14:45

Bornova - Coordinat Suits, Kazımdirik, 379. Sk. No:1, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli üyelerimiz,

İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği İzmir Temsilciliği olarak Trafik Kazalarından Kaynaklanan Bedensel Zararlara ilişkin eğitim düzenliyoruz !

Dernek üyeliği bulunmayan hukukçular için katılım ücreti 30 TL'dir.

Çalışmaya katılmadan önce mailinizi kontrol etmeyi unutmayın. Görüşmek üzere !

*Etkinliğimize katılım İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği üyelerine ücretsizdir. Kontentan üye öncelikli değerlendirilecek.

* Üyelik işlemleri için web sitemizi ziyaret edebilir, bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Kapsamında Aydınlatma Metni

" İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği (İHKD) tarafından düzenlenecek olan  etkinliğe katılımınızın sağlanması ve sizlerle iletişimin kurulması amacı ile 6698 Sayılı KVKK 5. madde 2. fıkra "c, e ve f" bendleri kapsamında isim, soyisim e-posta adresi, öğrenim bilgileriniz işlenecektir. Çevrimiçi platformlardan etkin hizmet sunabilmek ve sizleri eğitimle buluşturabilmek amacı ile açık rıza vermeniz halinde paylaşmış olduğunuz bilgiler İHKD internet sitesinin "hosting" hizmetini yurtdışında alması ve mail hizmetinin kullanması nedeniyle yurtdışında veri güvenliği tedbirlerine ( Detaylı bilgi https://tr.wix.com/about/privacy ) uygun şekilde saklanacaktır.  Açık rıza metni için: https://drive.google.com/file/d/15-CFdMBC15pnpCxYmFENMtTrah0oPI3l/view

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page