top of page

13 Eki Per

|

Withco Coworking Space

İZMİR BAROSU SEÇİM KONUŞMALARI | AV. İLKE EROL

*Kontenjan sınırlıdır. Lütfen etkinlik detaylarına göz atınız.

İZMİR BAROSU SEÇİM KONUŞMALARI | AV. İLKE EROL
İZMİR BAROSU SEÇİM KONUŞMALARI | AV. İLKE EROL

Saat ve Yer

13 Eki 2022 19:30 GMT+3

Withco Coworking Space, Çınarlı, 1572. Sk. No:33, 35170 Konak/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli Üyelerimiz,

İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği İzmir Temsilciliği olarak İzmir Barosu seçimlerinde baro başkanlığına aday olan başkan adaylarını "Seçim Buluşmaları"  etkinliği kapsamında ağırlayacağız.  Seçim dönemi yaklaşırken avukatların ve özellikle genç avukatların, stajyer avukatların sorularının cevaplanacağı adayların baro yönetimine ilişkin hedeflerini paylaşacağı ve başkan adayları ile doğrudan iletişim kurulabilecek bir açık oturum gerçekleştireceğiz. Tarafsız bir sivil toplum kuruluşu olarak Ekim ayı içerisinde tüm adaylar ile buluşmayı hedefliyoruz. 

Üçüncü  konuğumuz  13 Ekim tarihinde Cumhuriyetçi Avukatlar Grubu adaylarından Av. İlke EROL olacak.

*Katılım tüm hukukçulara açıktır. Kontenjan 80 kişi ile sınırlı olup katılım önceliği İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği yasal üyeleri ve genç meslektaşlara verilecektir.

Etkinliğe davet maili etkinliğin gerçekleşmesinden bir gün önce katılımcılar ile paylaşılacaktır. 

Katılmadan önce mailinizi kontrol etmeyi unutmayın. 

* Üyelik işlemleri için web sitemizi ziyaret edebilir, bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmek üzere !

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Kapsamında Aydınlatma Metni

" İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği (İHKD) tarafından düzenlenecek olan  etkinliğe katılımınızın sağlanması ve sizlerle iletişimin kurulması amacı ile 6698 Sayılı KVKK 5. madde 2. fıkra "c, e ve f" bendleri kapsamında isim, soyisim e-posta adresi, öğrenim bilgileriniz işlenecektir. Çevrimiçi platformlardan etkin hizmet sunabilmek ve sizleri eğitimle buluşturabilmek amacı ile açık rıza vermeniz halinde paylaşmış olduğunuz bilgiler İHKD internet sitesinin "hosting" hizmetini yurtdışında alması ve mail hizmetinin kullanması nedeniyle yurtdışında veri güvenliği tedbirlerine ( Detaylı bilgi https://tr.wix.com/about/privacy ) uygun şekilde saklanacaktır.  Açık rıza metni için: https://drive.google.com/file/d/15-CFdMBC15pnpCxYmFENMtTrah0oPI3l/view

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page