top of page

07 Kas Paz

|

Bornova - Coordinat Suits

HUKUKÇULAR İÇİN TEMEL TASARIM BECERİLERİ | İHKD İZMİR

Son Başvuru: 5 KASIM ! *Katılım yasal üyelerimiz için ücretsizdir. Dernek üyeliği bulunmayan hukukçular için katılım ücreti 25 TL'dir. Kontenjan sınırlıdır.

HUKUKÇULAR İÇİN TEMEL TASARIM BECERİLERİ | İHKD İZMİR
HUKUKÇULAR İÇİN TEMEL TASARIM BECERİLERİ | İHKD İZMİR

Saat ve Yer

07 Kas 2021 14:00 – 17:00

Bornova - Coordinat Suits, Kazımdirik, 379. Sk. No:1, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli üyelerimiz,

 İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği İzmir Temsilciliği olarak hukukçular için içerik üretimi ve temel tasarım ilkelerine ilişkin becerilerin kazandırılması amacıyla bir atölye çalışması düzenliyoruz ! 

Etkinlik  kapsamında hukukta temel tasarım ilkeleri , tasarım yardımcı programları üzerine konuklarımızın eğitimleri ile katılımcılar için belirlenen konu üzerinden eğlenceli bir tasarım çalışması düzenlenecek. Etkinlik kapsamında başvurunuzu tamamlamanız akabinde size gelen mailde yapmanız gereken tüm detayları anlattık.

Dernek üyeliği bulunmayan hukukçular için katılım ücreti 25 TL'dir.

 Çalışmaya katılmadan önce mailinizi kontrol etmeyi unutmayın. Görüşmek üzere !

*Etkinliğimize katılım İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği üyelerine ücretsizdir.

* Üyelik işlemleri için web sitemizi ziyaret edebilir, bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Kapsamında Aydınlatma Metni

" İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği (İHKD) tarafından düzenlenecek olan  etkinliğe katılımınızın sağlanması ve sizlerle iletişimin kurulması amacı ile 6698 Sayılı KVKK 5. madde 2. fıkra "c, e ve f" bendleri kapsamında isim, soyisim e-posta adresi, öğrenim bilgileriniz işlenecektir. Çevrimiçi platformlardan etkin hizmet sunabilmek ve sizleri eğitimle buluşturabilmek amacı ile açık rıza vermeniz halinde paylaşmış olduğunuz bilgiler İHKD internet sitesinin "hosting" hizmetini yurtdışında alması ve mail hizmetinin kullanması nedeniyle yurtdışında veri güvenliği tedbirlerine ( Detaylı bilgi https://tr.wix.com/about/privacy ) uygun şekilde saklanacaktır.  Açık rıza metni için: https://drive.google.com/file/d/15-CFdMBC15pnpCxYmFENMtTrah0oPI3l/view

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page