top of page

22 Mar Sal

|

Withco Coworking Space

Avrupa'da Lisansüstü Eğitim ve Kariyer | Bilgi, Deneyim Paylaşımı

Son Başvuru Tarihi 21 Mart ! *Kontenjan sınırlıdır. Katılımlar üye öncelikli değerlendirilecektir. Lütfen etkinlik detaylarına göz atın.

Avrupa'da Lisansüstü Eğitim ve Kariyer | Bilgi, Deneyim Paylaşımı
Avrupa'da Lisansüstü Eğitim ve Kariyer | Bilgi, Deneyim Paylaşımı

Saat ve Yer

22 Mar 2022 20:00 – 22:00 GMT+3

Withco Coworking Space, Çınarlı, 1572. Sk. No:33, 35170 Konak/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Değerli Üyelerimiz,

İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği İzmir Temsilciliği olarak Bruxircle Gençler İçin Brüksel Dünyası Bilgi, Deneyim ve Ağ Paylaşımı Platformu işbirliğinde Işıl Ergeç ve Fatin R. Durukan katılımı ile "Avrupa'da Lisansüstü Eğitim ve Kariyer | Bilgi,Deneyim Paylaşımı" konu başlığında bir buluşma düzenliyoruz. 

*Katılım herkese açıktır. Kontenjan 70 kişi ile sınırlı olup katılım önceliği İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği yasal üyelerinindir. 

Çalışmaya  davet maili etkinliğin gerçekleşmesinden bir gün önce katılımcılar ile paylaşılacaktır. 

Katılmadan önce mailinizi kontrol etmeyi unutmayın. 

Bruxircle Kimdir ?

Bruxircle, Brüksel'de yaşayıp çalışan bir grup Türk genç profesyonel tarafından, Brüksel Dünyasına ilgi duyan gençler için kurulmuş olan, bilgi, deneyim ve ağ paylaşımı platformudur. Ana hedefi, bu ilgi etrafında buluşan gençleri bir araya getirerek ağ oluşturmaktır. 

* Üyelik işlemleri için web sitemizi ziyaret edebilir, bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmek üzere !

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Kapsamında Aydınlatma Metni

" İkonion Hukuk ve Kariyer Derneği (İHKD) tarafından düzenlenecek olan  etkinliğe katılımınızın sağlanması ve sizlerle iletişimin kurulması amacı ile 6698 Sayılı KVKK 5. madde 2. fıkra "c, e ve f" bendleri kapsamında isim, soyisim e-posta adresi, öğrenim bilgileriniz işlenecektir. Çevrimiçi platformlardan etkin hizmet sunabilmek ve sizleri eğitimle buluşturabilmek amacı ile açık rıza vermeniz halinde paylaşmış olduğunuz bilgiler İHKD internet sitesinin "hosting" hizmetini yurtdışında alması ve mail hizmetinin kullanması nedeniyle yurtdışında veri güvenliği tedbirlerine ( Detaylı bilgi https://tr.wix.com/about/privacy ) uygun şekilde saklanacaktır.  Açık rıza metni için: https://drive.google.com/file/d/15-CFdMBC15pnpCxYmFENMtTrah0oPI3l/view

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page